خط مشی سیستم مدیریت کیفیت سایت رپسون

رپسون، یک فروشگاه طبی اینترنتی با ارائه محصولات در حیطه های سلامت محور است که در سالهای ابتدایی فعالیت خود را با محصولات کمک حرکتی مانند عصا شروع کرد و به مرور به جهت تکمیل سبد مراقبتی پا ، توجه ویژه ای به محصولات نوین سیلیکونی – مراقبتی و بهبود شرایط پا کرد و با توجه به دیدگاه استراتژیک سلامت محور بودن کالاها ی ارائه شده در فروشگاه ، محصولات مراقبتی پوست و مو را نیز به محصولات فروشگاه ش افزود تا طیف وسیع تری از نیاز مراجعین ش را مرتفع سازد. این فروشگاه در طول سالهای فعالیت خود توانست از فراز و نشیب های فراوانی عبور نماید و در همان سال های اولیه رپسون توانست خود را در زمره ی اولین فروشگاه هایی قرار دهد که در زمینه ی فروش عمده و جزئی تجهیزات توانبخشی حرکتی فعالیت می کنند . رپسون با گذشت زمان، توانست اعتماد بسیاری از نهادهای رسمی و معتبر موجود در کشور و نمایندگان فروش محصولات طبی و مراقبتی برای تمام اعضا خانواده را کسب نماید .

امروز بر آن هستیم تا با توسعه ی تیم های آموزش دیده فروش و دیجیتال مارکتینگ، گام دیگری در جهت خدمت به هم میهنان عزیز برداریم و علاوه بر تامین محصولات توانبخشی ، ارتوپدی و مراقبتی پوست و مو به داروخانه های سراسر کشور ، این محصولات را به صورت تک و بدون واسطه ، به صورت اینترنتی به شما عزیزان ارائه نمائیم . تیم رپسون اهداف بزرگی را برای آیند هی خود در نظر گرفتهاست و هر روز در حال بهبود کیفیت خدمات خود میباشد . برای آن که بتوانید از خدمات و امکانات ما با جزئیات بیشتر مطلع شوید میتوانید هماکنون با ما تماس بگیرید. همکاران ما در بخش ارتباط با مشتری آماده پاسخگویی و ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان هستند . فروشگاه رپسون اقدام به طرح ریزی و استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای ISO 9001:2015 نموده، و ضمن الگو بردا ری از جایزه ملی کیفیت غذا و دارو بر مبن ای INFDQA خط مشی کیفیت را مطابق بنده ای ذیل تدوین نموده است .

1 ) ارتقا کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی و افزایش رضایت مصرف کنندگان ، کادر درمان و حامیان سلامت
2 ) پیشتازی تامین محصولات سلامت محور و مراقبتی شخصی را برای عموم مردم جامعه و حامیان سلامت جامعه و متخصصین در زمینه بهداشت
3 ) در نظر گرفتن نیازهای نو ظهور مخاطبین ، هم سو با فراهم آوردن زندگی سالم تر و آسان ت ر
4 ) عملکرد خلاقانه نسبت به انتخاب و تامین محصولات و کالاهای با کاربری آسان و ایمن برای مصرف کنندگان و کارآیی مطلو ب
5 ) انجام امور مشاوره ای برای م صرف کننده نهایی و غیر نهایی
6 ) ارزش گزاری به فعالیت های تیمی و توجه و گرامی داشت جایگاه والا انسانی تک تک افراد سازمان در هر سمت و جایگا ه
7 ) حفظ ، بهبود و ارتقا سطح کیفیت زندگی را برای تمامی مخاطبین درون مرزی و برون مرز ی
8 ) به موقع بودن و یکپارچگی در تامین محصولات در کشور با در نظر گرفتن سود منص فان ه
9 ) رعایت حقوق مصرف کننده با شناس ایی و اندازه گی ری نیازه ای حال و آینده آنا ن
10 ) رعایت قوان ین ، مقررات سازمان غذا و دار و
11 ) رعایت الزامات سیستم کیفیت بر مبن ای ISO 9001:2015
12 ) استفاده از پرسنل متخصص ، افزا ی ش انگیزش کارکنان و توانمند سازی آنان