• پرداخت در محل

هایپر مارکت رپسون به شما این امکان را می‌دهد تا در صورت عدم دسترسی به رمز دوم کارت‌بانکی خود جهت پرداخت آنلاین صورتحساب، هزینه سفارش خود را درب منزل پرداخت کنید. می‌توانید هنگام تحویل سفارش، با استفاده از کارت‌های عضو شتاب پرداخت خود را انجام دهید.
بااین‌حال به شما عزیزان توصیه می‌شود برای تسریع فرایند ارسال و تحویل، پرداخت خود را آنلاین انجام دهید. با توجه به اینکه هایپر مارکت بیوا 24 در سامانه ساماندهی کسب‌وکارهای الکترونیکی دولت ثبت‌شده و دارای نماد اعتماد الکترونیک و گواهی ssl (جهت انجام پرداخت امن) می‌باشد که امنیت هایپر مارکت را به میزان زیادی افزایش می‌دهد و همچنین از درگاه‌های بانکی معتبری چون سامان کیش و به پرداخت ملت استفاده می‌کند دیگر جای نگرانی باقی نمی‌ماند و شما کاربران عزیز می‌توانید بدون دغدغه و با اطمینان خاطر پرداخت اینترنتی خود را انجام دهید.

درصورتی‌که سفارش شما یکی از شرایط زیر را داشته باشد شما قادر نخواهید بود تا هزینه فاکتور خود را در محل پرداخت نماید:

  • مبلغ سفارش شما بیشتر از 30 هزار تومان است.
  • حجم سفارش‌های شما حجیم و یا سنگین باشد.
  • انتخاب شیوه حمل و نقل به صورت «ارسال فوری» باشد.
  • پرداخت اینترنتی

با توجه به بستر پرداخت امن فراهم‌شده در هایپر مارکت رپسون، شما می‌توانید در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به‌صورت آنلاین پرداخت نمایید. پس از پرداخت موفق هزینه به‌صورت آنلاین، پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش برای شما ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به‌صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‌شود و در زمان تعیین‌شده برای شما ارسال خواهد شد.

  • مراحل پرداخت آنلاین

هنگام ثبت سفارش می‌توانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه، اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.
برای پرداخت اینترنتی شما با کمک اطلاعات زیر می‌تواند پرداخت خود را انجام دهید:

  • شماره کارت: شماره 16 رقمی روی عابر بانک.
  • رمز دوم کارت: برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاً رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت‌بانکی خود را فعال کرده باشید.
  • برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
  • CVV2: یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌های بانکی درج می‌شود و به‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌های اینترنتی کاربرد دارد.
  • تاریخ انقضاء: تاریخ انقضا کارت‌بانکی روی آن حک‌شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‌توانید از عدد ۱۲ به‌جای ماه و از ۹۹ به‌جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

شاید پرداخت آنلاین برای کسانی که برای اولین بار این کار را انجام می‌دهند کمی سخت به نظر برسد اما با یک‌بار فعال کردن رمز اینترنتی خود از خودپرداز می‌توانید یک پرداخت آسان را تجربه کنید و از تمامی مزایای آن مانند خرید بدون دغدغه پول خرد و باقیمانده مبلغ فاکتور، کمبود پول نقد در منزل و یا نگرانی از عدم اتصال دستگاه کارت‌خوان به شبکه و دیگر مزایای آن بهره‌مند شوید.