مراقبت از مو

تقویت کننده فولیکول مو فورکاپیل حاوی پروکپیل

Furcapil-hair-follicle-booster-containing-Procapil-min

تقویت کننده فولیکول مو فورکاپیل حاوی پروکپیل، یک محصول عالی برای درمان ریزش مو است که از مواد گیاهی برای تقویت مود استفاده می کند. در این تونیک مقادیر زیادی از ویتامین های گروه B  وجود دارد که خاصیت تحریک کنندگی به آن داده اند. این ویژگی، گردش خون مویرگی پیرامون فولیکول مو را افزایش داده و از این طریق به افزایش رشد مو کمک می کند. دقت کنید که در صورت استفاده مداوم و منظم از تقویت کننده فولیکول مو فورکاپیل حاوی پروکپیل، ریزش مو آندروژنیک تا حد قابل توجهی مهار می شود. بیوتین، B6 ، گزنه، زینک، گیاه دم اسب، ارزن، عصاره جینکو بخشی از مهم ترین مواد معدنی و ویتامین های موجود در این تونیک هستند که تاثیری شگفت انگیز در پرپشت شدن موها دارند.

تقویت کننده فولیکول مو فورکاپیل حاوی پروکپیل چه ویژگی هایی دارد؟

  • کمک به درمان ریزش مو
  • افزایش حجم مو با استفاده مداوم و منظم
  • درمان ریزش آندروژنیک مو
  • حاوی ویتامین های گروه ب
  • تقویت کننده قوی فولیکول مو
  • حاوی گزنه، گیاه دم اسب، عصاره جینکو
  • مناسب انواع مو
  • مناسب برای استفاده خانم ها و آقایان
  • بدون نیاز به شستشو

نحوه مصرف تونیک تقویت کننده مو فورکاپیل

برای استفاده از تقویت کننده فولیکول مو فورکاپیل حاوی پروکپیل، بهتر است آن را روزانه دو بار حدود ده الی پانزده پاف به کف سر اسپری کنید. همچنین توصیه می شود که محلول را روی پوست سر، باحرکات دورانی نوک انگشت ها به خوبی ماساژ دهید. برای نتیجه گیری بهتر، بهتر است کف سر شما خشک و کاملا تمیز باشد.

پروکپیل

پروکپیل یک فرمول نسبتا جدیدتر است که یک محلول طبیعی ساخته شده از مواد تشکیل دهنده است که در مرکبات و درختان زیتون یافت می شود. شناخته شده است که فولیکول مو را تقویت می کند و از ریزش مو جلوگیری می کند و در عین حال رشد مو را تا ۱۲۱٪ افزایش می دهد. پروکپیل همچنین برای تسهیل ارتباط سلول ها و نگه داشتن سلول ها در کنار هم به منظور جلوگیری از اثرات DHT یا دی هیدروتستوسترون، یک ماده شیمیایی که بر ریزش مو تأثیر می گذارد و علت اصلی آلوپسی است، معروف است. از نظر فروشگاه رپسون پروکپیل با افزایش جریان خون در پوست سر، پوست سر را تغذیه می کند، موهای شکننده و نازک را ضخیم می کند و در عین حال با ریزش مو مبارزه می کند و مو را از ریشه تا نوک تقویت می کند. نتایج ثابت کرده است که پروکپیل اثرات مفیدی بر روی مو دارد زیرا از آن محافظت و ترمیم می کند و در عین حال قوی، زیبا و سالم به نظر می رسد.

عوارض جانبی: ندارد.

این واقعیت که پروکپیل به جای مواد شیمیایی از مواد طبیعی مشتق شده ساخته شده است، چیزی است که آن را در کمک به افرادی که از ریزش مو رنج می برند بسیار موثر می کند. به همین دلیل است که Active Care اطمینان حاصل کرده است که Procapil ماده اصلی اکتیو لاین آنها است که برای موهای شل و نازک فرموله شده است. اکتیو لاین پوست سر را تغذیه و تمیز می کند، ریشه ها را تقویت می کند، فواید آبرسانی و حجم دهنده شدیدی را ارائه می دهد و موها را ضخیم تر و سالم تر نگه می دارد.

مشاهده محصولات تقویت کننده مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *