مراقبت از پا

محصولات اتسی در چه زمینه ای کاربرد دارند؟

پا یکی از اندام های مهم و حیاتی در بدن هر انسان است. که قدم به قدم با گام هایی که برایمان بر می دارد. شگفتی ها و جذابیت های دنیا را برایمان نمایان می نماید .به همراه داشتن پاهای سالم ، سلامت دیگر اندام های بدن رقم میخورد. همان طور که قلب حیات دیگربخش های بدن را برعهده دارد. پا را نیز بخاطر تاثیر انکار ناپذیرش بر ارگان های بدن قلب دوم می نامند.در ادامه کاربرد محصولات برند اتسی را بررسی خواهیم نمود.

 

محصولات سیلیکونی اخیرا در قاره های آسیا، اروپا و آمریکا مورد استقبال و توجه گسترده ای قرار گرفته است. و هم اکنون افتخار داریم این محصولات را در کشور عزیزمان ایران ارائه دهیم. ما بر این باوریم که مردم عزیز کشورمان برای راحتی و سلامت هر چه بیشتر سزاوار استفاده از این محصولات ارزنده می باشند. و براین اساس ماموریت خود را افزایش سطح سلامت، بهداشت و راحتی مردم ایران زمین قرار داده ایم.

با توجه به اینکه علم کنونی و طب سنتی بر این باور است که کف پا ، منعکس کننده تصویر تمامی اعضاء و ارگان های داخلی بدن انسان می باشد.هنگامیکه نقاط حساس  کف پا لمس شوند. ارگان یا بافت مربوطه ، با بهبود عملکرد خود تاثیر شگرف این موضوع را نشان میدهد.

برند اُتِسی

شرکت تسی با بهره گیری از علم کارشناس های مربوطه  برای اولین بار به صورت تخصصی اقدام به تولید و واردات محصولات مراقبتی مچ پا به پائین ،با کیفیت A+ و با برند ” اتسی “OTESSY نموده است.

نام تجاری ” اتسی OTESSY” که زیر مجموعه محصولات ارتوپدی “تسی ” TESSY می باشد با هدف ایجاد راحتی،پیشگیری و درمان بیماری های مربوط به کف و انگشتان پا، با  تنوعی کم نظیر از محصولات سیلیکونی گرید دو پزشکی و ژله ای به یار جدا نشدنی انسان های فعال امروزی تبدیل شده است.

محصولات ” اتسی OTESSY “  جزء نیازهای اولیه انسان های امروزی است .

جهت آشنایی بیشتر با محصولات TESSYCO ، محصولات کمک حرکتی و مراقبت پوست و مو از سایت تسیکو دیدن فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *