درباره ی رپسون

رپسون، یک فروشگاه طبی اینترنتی با ارائه محصولات در حیطه های سلامت محور است که برای اولین بار در سال 1399 فعالیت خود را با محصولات کمک حرکتی مانند عصا شروع کرد و به مرور به جهت تکمیل سبد مراقبتی پا ، توجه ویژه ای به محصولات نوین سیلیکونی مراقبتی و بهبود شرایط پا کرد و با توجه به دیدگاه استراتژیک سلامت محور بودن کالای ارائه شده ، محصولات مراقبتی پوست و مو را نیز به محصولات فروشگاهش افزود تا طیف وسیع تری از نیاز مراجعینش را مرتفع سازد .

این فروشگاه در طول بیش از یک سال فعالیت خود توانست از فراز و نشیب های فراوانی عبور نماید و در همان ماه های اولیه رپسون توانست خود را در زمره ی اولین فروشگاه هایی قرار دهد که در زمینه ی فروش عمده و جزئی تجهیزات توانبخشی حرکتی فعالیت می کنند.

رپسون با گذشت زمان، توانست اعتماد بسیاری از نهادهای رسمی و معتبر موجود در کشور را کسب نماید.امروز بر آن هستیم تا با توسعه ی تیم های آموزش دیده فروش و دیجیتال مارکتینگ، گام دیگری در جهت خدمت به هم میهنان عزیز برداریم و علاوه بر تامین محصولات توانبخشی ، ارتوپدی و مراقبتی پوست و مو به داروخانه های سراسر کشور ، این محصولات را به صورت تک و بدون واسطه ، به صورت اینترنتی به شما عزیزان ارائه نمائیم.

با توجه به آن که رپسون اهداف بزرگی را برای آینده‌ی خود در نظر گرفته‌است و هر روز در حال بهبود کیفیت خدمات خود میباشد . برای آن که بتوانید از خدمات و امکانات ما با جزئیات بیشتر مطلع شوید می‌توانید هم‌اکنون با ما تماس بگیرید. همکاران ما در بخش ارتباط با مشتری آماده پاسخگویی و ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان هستند .

رپسون

هر لحظه در کنار شماییم​

جهت دریافت مشاوره برای خرید محصول می توانید در ساعات اداری با شماره ی 44223675-021 و یا به صورت 24 ساعته با شماره ی 86052489-021 تماس حاصل فرمائید.